Kärcher gra dalej razem z Cracovią!

  31.05.2022
  Kärcher gra dalej razem z Cracovią!

  Niezmiernie miło nam poinformować, że sponsorem Najstarszego Klubu Sportowego w Polsce nadal będzie firma Kärcher - firma specjalizująca się w produktach czyszczących z międzynarodową renomą.

  Nasz partner specjalizuje się w produkcji urządzeń ułatwiających sprzątanie. Firma została założona w 1935 roku przez Alfreda Kärchera, który zaprojektował pierwsze na świecie urządzenie wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody. Obecnie produkty Kärcher są dostępne na całym świecie. A jest ich niemało, bo w ofercie można znaleźć bardzo szeroki asortyment. Zarówno urządzeń domowych jak i profesjonalnych: od flagowych urządzeń wysokociśnieniowych, przez odkurzacze na sucho i sucho mokro, parowe, piorące i dla alergików, mopy elektryczne, myjki do okien, parownice, zamiatarki oraz nowe innowacyjne narzędzia ogrodowe zasilane wydajnymi bateriami. Jest więc z czego wybrać.

  - Polskie przedstawicielstwo firmy działa od ponad ćwierćwiecza w Krakowie. Firma nie tylko z sukcesami realizuje tu swoje cele biznesowe, lecz także od początku swojego istnienia wspiera lokalny sport i kulturę. Zaangażowanie we współpracę z klubem sportowym Cracovia jest tego najlepszym przykładem. Jako firma chcemy wnieść wartość w życie mieszkańców społeczności, w której działamy - możemy przeczytać w komunikacie prasowym firmy Kärcher.

  - Cieszy nas fakt, że Cracovia chętnie przyciąga do siebie wielkie marki. Jedną z nich bez wątpienia jest Kärcher, znana z wysokiej klasy produktów czyszczących, które od lat znajdują się na wyposażeniu naszego Klubu. Zarówno Cracovia, jak i przedłużający umowę partner to ekipy z wieloletnią historią, pełną uznania ze strony kibiców i klientów. Cieszymy się na ciąg dalszy owocnej współpracy i wymierne korzyści wynikające z niej dla obu podmiotów - powiedział Wiceprezes MKS Cracovia SSA, Jakub Tabisz.

  Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszy ciąg owocnej współpracy!

  Kontakt

  Wynajem Stadionu/eventy, sprzedaż biznesowa skybox

  Stadion Cracovii
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków

  Karolina Radziejewska
  karolina.radziejewska@cracovia.pl
  +48 694 464 974

  Sprzedaż biznesowa Gold i silver, tickets for scouts

  Stadion Cracovii
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków

  Wynajem boisk

  Cracovia Training Center
  Rączna 757, 32-060

  Katarzyna Cichor
  katarzyna.cichor@cracovia.pl
  (12) 29 29 103

  Wynajem Lodowiska

  Lodowisko Cracovii
  ul. Siedleckiego 7, 31-538 Kraków
  Wojciech Stępak
  Kierownik Lodowiska
  wojciech.stepak@cracovia.pl
  +48 694 464 559

  Biura

  Stadion Cracovii
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków
  e-mail: klub@cracovia.pl

  Cracovia Training Center
  Rączna 757, 32-060

  Wynajem Cracovia Training Center

  Cracovia Training Center
  Rączna 757, 32-060

  Jarosław Koza
  jaroslaw.koza@cracovia.pl
  +48 694 464 977