#PasujePomóc – Karnetowiczu, wspieraj Pasy na ledach i telebimie!

  23.05.2020
  Wznowienie sezonu PKO BP Ekstraklasy na wyjątkowych zasadach, dyktowanych przez względy sanitarne, coraz bliżej. Póki co, piłkarze Pasów będą występować przy pustych trybunach. Nie oznacza to jednak, że zagrają bez Waszego dopingu!
  #PasujePomóc – Karnetowiczu, wspieraj Pasy na ledach i telebimie!
  Rozpoczynamy akcję #PasujePomóc, która umożliwi aktywnym Karnetowiczom okazanie swojego wsparcia naszym zawodnikom! Nadesłane przez Was materiały wyświetlimy na bandach LED i telebimach Stadionu przy ul. Józefa Kałuży 1 podczas najbliższych domowych meczów Cracovii!

  Do końca sezonu 2019/20 na Stadionie przy ul. Józefa Kałuży 1 rozegranych zostanie od pięciu do siedmiu spotkań. Ich ostateczną liczbę poznamy po zakończeniu rundy zasadniczej oraz losowaniu półfinałów Totolotek Pucharu Polski. W trakcie każdego z meczów udostępnimy posiadaczom aktualnych Karnetów CAŁY lub WIOSNA możliwość emisji na bandach LED oraz na telebimach swoich własnych treści, wyrażających wsparcie dla graczy Pasów.

  Akcję #PasujePomóc rozpoczynamy już podczas najbliższego spotkania z Jagiellonią Białystok, które rozegramy 31 maja o godz. 15:00. Wówczas po raz pierwszy obok zwyczajowych reklam na bandach LED i telebimach pojawią się treści od naszych Kibiców.

  Co zrobić, aby wziąć udział w akcji #PasujePomóc?

  Procedura jest bardzo prosta. Jeśli jesteś posiadaczem karnetu na mecze Pasów, wyślij maila na adres marketing@cracovia.pl wraz z treścią, którą chcesz zaprezentować na bandach LED (nie więcej niż 50 znaków) oraz zdjęciem, które pokażemy później na telebimach w trakcie meczu (wybór obu nośników jest opcjonalny – oznacza to, że może to być sama treść na bandy LED, samo zdjęcie na telebimy, lub obie rzeczy na raz). Nadesłane materiały powinny mieć charakter wspierający drużynę. W treści prosimy również załączyć informację, jakiego podpisu powinniśmy użyć na bandach LED, np. czy ma to być samo imię, imię i nazwisko, pseudonim czy może inicjały, itp.

  Przykładowo:

  Cracovia Pany! Wygramy! ~ Gosia

  Pasy, wierzę w Was! ~ Jan Kowalski

  Cracovia to jest duma! Jestem z Wami! ~ P.N.

  Czas emisji treści na każdym meczu jest ograniczony. Wsparcie będzie wyświetlane w obu połowach meczu. W przypadku, w którym liczba nadesłanych haseł przekroczy czas przeznaczony na ich emisję, zagoszczą one na bandach podczas kolejnych spotkań. O kolejności emisji będzie decydować kolejność nadsyłania treści. Każdy z Karnetowiczów może wziąć udział w akcji jednorazowo.

  Ze względów technicznych, na wasze maile czekamy do każdego piątku poprzedzającego domowy mecz. Jeśli spotkanie rozgrywane jest w tygodniu, to do dnia poprzedzającego spotkanie. Treści otrzymane po tych terminach zostaną wyświetlone na kolejnym meczu Pasów.

  Miejsce udostępniamy oczywiście bezpłatnie. Chcemy, by stało się ono swoistą rekompensatą i możliwością wsparcia Klubu i drużyny w sytuacji, w której Karnetowicze nie mogą gościć na naszym Stadionie.

  Regulamin akcji #PasujePomóc znajdziesz [TUTAJ].

  Karnetowiczu, masz również trzy inne opcje!

  Akcja #PasujePomóc nie ogranicza się tylko do opcji wyświetlenia wsparcia karnetowiczów na bandach LED i telebimach. Posiadacze stałych abonamentów będą mogli również liczyć na trzy inne rodzaje wynagrodzenia. Chcemy w ten sposób podziękować Wam za to, że jesteście z nami w tym trudnym okresie. Przygotowywana jest m.in. preferencyjna oferta karnetów na sezon 2020/21 dla przedłużających dotychczasowy abonament, której szczegóły podamy wkrótce.

  Dla zainteresowanych oferować będziemy również vouchery, gwarantujące 50 zł upustu przy zakupach za minimum 100 zł w Oficjalnym Sklepie Cracovii. Jeśli jesteś zainteresowany takim voucherem napisz do nas na marketing@cracovia.pl
  Każdy Karnetowicz może również zgłosić się po odbiór kodu dostępu do usług Canal+ w ramach akcji "Ty Wspierasz, My Dziękujemy". Jego zastosowanie po pierwszym, bezpłatnym miesiącu korzystania umożliwi śledzenie spotkań PKO BP Ekstraklasy za darmo do końca sezonu. W tym przypadku również prosimy o kontakt na adres marketing@cracovia.pl. Więcej informacji o "Ty Wspierasz, My Dziękujemy" dostępnych jest [W TYM MIEJSCU].

  Serdecznie Wam dziękujemy!

  Przygotowaliśmy więc dla Was cztery propozycje rekompensaty za utratę możliwości oglądania meczów #NaStadionie, spośród których każdy Karnetowicz może wybrać jedną, najbardziej mu odpowiadającą.

  Inicjatywa #PasujePomóc zaproponuje również ciekawe rozwiązania wsparcia Klubu dla Kibiców nieposiadających karnetów. Akcja na szerszą skalę ruszy już niebawem.

  Dziękujemy Wam za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość. Mamy nadzieję, iż oferta spełni Wasze oczekiwania oraz że już wkrótce będziemy mogli ponownie spotkać się w naszym domu.

  Klub oczywiście w dalszym ciągu bacznie obserwuje rozwój sytuacji związany ze stanem epidemicznym. W sytuacji, w której Kibicom umożliwiony zostanie powrót na ligowe trybuny, będziemy reagować na bieżąco zgodnie z rozwojem wydarzeń.

  Kontakt

  Wynajem Stadionu/eventy, sprzedaż biznesowa Gold i Silver, tickets for scouts

  Stadion Cracovii
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków

  Monika Misiak
  monika.misiak@cracovia.pl
  +48 660 464 558

  Sprzedaż biznesowa Skybox, Gold i Silver

  Stadion Cracovii
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków

  Karolina Radziejewska
  karolina.radziejewska@cracovia.pl
  +48 660 464 497

  Reklama i sponsoring

  Stadion Cracovii
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków
  Aleksandra Wierzbicka

  aleksandra.wierzbicka@cracovia.pl
  +48 660 464 495

  Wynajem boisk

  Centrum Treningowe MKS Cracovia SSA
  ul. Wielicka 101, 30-552 Kraków

  Joanna Batko
  joanna.batko@cracovia.pl
  +48 694 464 973

  Wynajem Lodowiska

  Lodowisko Cracovii
  ul. Siedleckiego 7, 31-538 Kraków
  Wojciech Stępak
  Kierownik Lodowiska
  wojciech.stepak@cracovia
  +48 694 464 559

  Biura

  Centrum Treningowe MKS Cracovia SSA
  ul. Wielicka 101, 30-552 Kraków
  e-mail: klub@cracovia.pl