PKO Bank Polski oficjalnym Partnerem Cracovia Kids!

  27.08.2021
  PKO Bank Polski oficjalnym Partnerem Cracovia Kids!

  Po historycznej, największej w dziejach Klubu rekrutacji oraz poszerzeniu formuły o kolejne roczniki, projekt Cracovia Kids zostaje ponownie wzmocniony. Miło nam poinformować, że na mocy zawartego porozumienia, nasze pasiaste przedszkola i szkoły wspierać będzie PKO Bank Polski!

  Nasz nowy Partner od tego momentu stanie się widoczny nie tylko podczas spotkań PKO BP Ekstraklasy, lecz także podczas codziennej pracy na treningach najmłodszych grup. Wsparcie dostrzeżemy również na płaszczyźnie sprzętowej - mali zawodnicy trenować będą między innymi w strojach, których dodatkowym elementem stanie się logotyp Banku.

  Przypominamy, że PKO Bank Polski związany jest z najstarszym Klubem sportowym w Polsce niezmiennie od 2020 roku. W ramach łączącego nas Programu Partnerskiego, do Klubu regularnie trafiają dodatkowe środki finansowe na dalszy rozwój, w tym piłki młodzieżowej. Wsparcie projektu Cracovia Kids jest elementem rozwijania tego kierunku, na który szczególny nacisk kładą obydwie strony.

  Więcej informacji nt. Programu Partnerskiego PKO Banku Polskiego i Cracovii znajdziecie [W TYM MIEJSCU].

  - Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tak cenionym Partnerem, jak PKO Bank Polski. Dotychczasowe działania przyniosły wiele satysfakcji i realnych efektów dla obydwu stron. Więź, która od teraz połączy Bank również z naszymi piłkarskimi przedszkolami, jest nie tylko dowodem na owocną współpracę, ale i ważnym krokiem naprzód w rozwoju naszej piłki młodzieżowej. - mówi Wiceprezes Zarządu MKS Cracovia SSA, Jakub Tabisz.

  Cracovia Kids to unikalny projekt rozwoju sportowego dla najmłodszych. W ramach naszych pasiastych przedszkoli dzieci drogą zabawy uczą się zasad fair-play oraz reguł zdrowego stylu życia. Dodatkowym zyskiem dla ich więzi interpersonalnych staje się lepsze poznanie swoich rówieśników dzięki współzawodnictwu. Mali zawodnicy trenują w niewielkich, dostosowanych do wieku grupach, a umiejętności sportowe nabywają w drodze gier i zabaw, jednocześnie kształtując koordynację ruchową.


  Bardzo nas cieszy podjęcie współpracy z Cracovią. Jesteśmy przekonani, że wychowując kolejne pokolenia kibiców i młodych adeptów sztuki piłkarskiej będziemy mogli rozwijać pasję do futbolu w szerokim gronie najmłodszych osób. Futbol powinien łączyć, kojarzyć się z pozytywnymi emocjami, a projekt stworzony przez Pasy "Cracovia Kids" doskonale odpowiada na bieżące zapotrzebowanie.

  Już teraz w ramach współpracy przekażemy specjalny sprzęt, aby treningi dla trenujących przebiegały w jak najlepszych warunkach. Dzięki wielopoziomowej aktywności PKO Banku Polskiego w ramach rozciągniętego mecenatu nad polskim futbolem, wsparcie dla najmłodszych piłkarzy pozostaje wciąż jednym z głównych celów naszego szerokiego projektu. – mówi Piotr Hełmecki, Menedżer ds. relacji strategicznych w PKO Banku Polskim.
  Cieszymy się na zacieśnienie naszej współpracy i już teraz czekamy na dalsze, wspólne wyzwania!

  Kontakt

  Wynajem Stadionu/eventy, sprzedaż biznesowa Gold i Silver, tickets for scouts

  Stadion Cracovii
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków

  Monika Misiak
  monika.misiak@cracovia.pl
  +48 694 464 558

  Sprzedaż biznesowa Skybox, Gold i Silver

  Stadion Cracovii
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków

  Karolina Radziejewska
  karolina.radziejewska@cracovia.pl
  +48 694 464 974

  Reklama i sponsoring

  Stadion Cracovii
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków
  Aleksandra Wierzbicka

  aleksandra.wierzbicka@cracovia.pl
  +48 660 464 494

  Wynajem boisk

  Cracovia Training Center
  Rączna 757, 32-060

  Katarzyna Cichor
  katarzyna.cichor@cracovia.pl
  (12) 29 29 103

  Wynajem Lodowiska

  Lodowisko Cracovii
  ul. Siedleckiego 7, 31-538 Kraków
  Wojciech Stępak
  Kierownik Lodowiska
  wojciech.stepak@cracovia.pl
  +48 694 464 559

  Biura

  Stadion Cracovii
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków
  e-mail: klub@cracovia.pl

  Cracovia Training Center
  Rączna 757, 32-060

  Wynajem Cracovia Training Center

  Cracovia Training Center
  Rączna 757, 32-060

  Jarosław Koza
  jaroslaw.koza@cracovia.pl
  +48 694 464 977