Puma na dłużej z Pasami!

  07.07.2020
  Puma na dłużej z Pasami!

  Najstarszy Klub sportowy w Polsce przez trzy kolejne lata ubierać będzie jeden z wiodących producentów odzieży sportowej. Miło nam poinformować o kontynuacji współpracy MKS Cracovia SSA z firmą Puma!

  Rozpoznawalna na całym świecie marka została sponsorem technicznym Pasów w rozgrywkach 2017/18. Przez trzy kolejne sezony stroje niemieckiej firmy towarzyszyły nam podczas wspólnego przeżywania wielkich, sportowych emocji.

  Symbolem trwającej współpracy jest koszulka domowa, w której piłkarze prowadzeni przez trenera Michała Probierza wychodzą na murawę Stadionu przy ulicy Józefa Kałuży 1. Wykonany z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy szczegół trykot zachowuje klasyczne, legendarne już w Polsce biało-czerwone pasy.

  Efekty współpracy z Pumą na wielu innych płaszczyznach stały się także częścią spotkań PKO BP Ekstraklasy #NaStadionie przy ul. Józefa Kałuży 1. Do stałych elementów dnia meczowego dołączył branding naszego Sponsora, a także atrakcje dla kibiców, czego przykładem jest regularnie organizowana akcja #ZłapPumę, w ramach której fani zgromadzeni na sektorze rodzinnym otrzymywali oryginalne piłki Pumy. Każda z nich wzbogacona była o podpisy zawodników Pasów.

  Firma Puma jest jednym z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych sponsorów technicznych piłki nożnej na świecie. W Europie znana jest między innymi ze współpracy z klubami niemieckiej Bundesligi czy też angielskiej Premier League.

  - Przedłużenie współpracy z Cracovią, czyli najstarszym Klubem w Polsce bardzo nas cieszy. Nawiązując współpracę z klubami, kładziemy duży nacisk na historię, która w przypadku Pasów jest bardzo bogata. Cieszy nas, że tak wspaniali kibice, przez kolejne trzy lata będą mogli razem z nami świętować sukcesy. Wiem, że Klub ma wielkie plany na sezon 2020/2021 i jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego projektu. – komentuje Area General Manager Eastern Europe marki PUMA, Jan Sochor.

  - Trzyletnia współpraca z Pumą to czas, który obydwu stronom przyniósł wiele korzyści. Bardzo cieszymy się z tego, że tak rozpoznawalna marka zdecydowała się na jej kontynuację. Puma to sponsor wielkich, europejskich klubów - pozostanie w gronie współpracowników tej firmy to duże wyróżnienie. - komentuje Wiceprezes Zarządu MKS Cracovia SSA, Jakub Tabisz.

  PUMA jest jedną z wiodących na ryku marek sportowych, projektującą i sprzedającą obuwie, odzież oraz akcesoria. Od 70 lat nieustannie buduje reputację producenta tworzącego najlepsze produkty dla sportowców na całym świecie. W swojej ofercie PUMA posiada produkty w linii lifestyle i performance w kategoriach: piłka nożna, bieganie, trening, koszykówka, golf oraz sporty motorowe. Marka od lat angażuje się w ekscytujące współprace ze znanymi projektantami, przenosząc sport do kultury oraz mody ulicznej.

  Grupa PUMA jest właścicielem marek PUMA, Cobra Golf oraz stichd. Firma dystrybuuje swoje produkty w ponad 120 krajach, zatrudnia ponad 13 000 osób na całym świecie, a jej siedziba mieści się w Herzogenaurach w Niemczech. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.puma.com.

  Kontakt

  Wynajem Stadionu/eventy, sprzedaż biznesowa Gold i Silver, tickets for scouts

  Stadion Cracovii
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków

  Monika Misiak
  monika.misiak@cracovia.pl
  +48 694 464 558

  Sprzedaż biznesowa Skybox, Gold i Silver

  Stadion Cracovii
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków

  Karolina Radziejewska
  karolina.radziejewska@cracovia.pl
  +48 660 464 497

  Reklama i sponsoring

  Stadion Cracovii
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków
  Aleksandra Wierzbicka

  aleksandra.wierzbicka@cracovia.pl
  +48 660 464 495

  Wynajem boisk

  Centrum Treningowe MKS Cracovia SSA
  ul. Wielicka 101, 30-552 Kraków

  Iwona Klimek
  iwona.klimek@cracovia.pl
  +48 504 244 011

  Wynajem Lodowiska

  Lodowisko Cracovii
  ul. Siedleckiego 7, 31-538 Kraków
  Wojciech Stępak
  Kierownik Lodowiska
  wojciech.stepak@cracovia.pl
  +48 694 464 559

  Biura

  Centrum Treningowe MKS Cracovia SSA
  ul. Wielicka 101, 30-552 Kraków
  e-mail: klub@cracovia.pl