SMART PASS - Pasiasty program lojalnościowy

  12.10.2020
  SMART PASS - Pasiasty program lojalnościowy

  Wraz z październikową aktualizacją naszej Oficjalnej Aplikacji ruszył SMART PASS - program lojalnościowy dla kibiców Cracovii. Od teraz możesz czerpać wymierne korzyści ze wspierania najstarszego Klubu sportowego w Polsce. Zasada działania naszego programu jest bardzo prosta: zbierasz punkty i wymieniasz je na atrakcyjne nagrody!

   
  Program SMART PASS jest ściśle powiązany z nową, odświeżoną wersją Oficjalnej Aplikacji Cracovii, która jest już dostępna w Sklepie Google oraz AppStore!


  Pobierając najnowszą odsłonę naszej Aplikacji, zyskujesz możliwość zdobycia realnych nagród! Gama potencjalnych zdobyczy jest bardzo szeroka – od drobnych prezentów od Klubu poczynając, aż po m.in. możliwość wyjazdu na obóz I zespołu! Każda transakcja przekłada się na zyski, a decyzja o wykorzystaniu zebranych środków należy wyłącznie do Ciebie. Zyskuj każdego dnia i dysponuj zgromadzonymi punktami wraz z Oficjalną Aplikacją Cracovii oraz programem SMART PASS! Zapraszamy również do dołączenia do grona naszych partnerów biznesowych, aby strorzyć jeszcze więcej więzi w pasiastym środowisku. 

  Pełna lista nagród, dostępnych w programie:

  PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

  Punkty naliczane w aplikacji Cracovii otrzymasz za kupno karnetu lub biletów, a także przy zakupach w Oficjalnym Sklepie Cracovii. Im bardziej wspierasz Klub, tym więcej korzyści dostajesz! Za każde wydane 10zł dostaniesz w programie 1pkt.

  Punkty za zakupy biletów/karnetów (stacjonarnie i przez Internet) naliczą się automatycznie po połączenia konta w aplikacji z kontem w systemie biletowym. Punkty za zakupy online w Oficjalnym Sklepie Cracovii również naliczą się automatycznie. Przy zakupach stacjonarnych poproś kasjera o nabicie punktów. Pamiętaj o podaniu adresu email zgodnego z tym podanym przez Ciebie w aplikacji Cracovii.

  Zgromadzone punkty możesz wymieniać na fantastyczne nagrody. Pełna lista nagród dostępna jest w aplikacji Cracovii oraz na stronie cracovia.pl/smartpass. Po wybraniu danej nagrody, kupon ze szczegółami znajdziesz w aplikacji w zakładce „Moje nagrody”.

  Komunikatom związanym z programem SMART PASS warto przyglądać się na bieżąco! Liczba punktów, możliwych do zdobycia, będzie podlegała osobnym formom promocji oraz akcji marketingowych. Zachęcamy do jak najczęstszego korzystania z aplikacji – wymierne korzyści powiększać będą się z każdym kolejnym dniem.
   

  WIRTUALNA KARTA KIBICA

  SMART PASS to nie tylko forma okazania wdzięczności za wspieranie Pasów. To także Twoja przepustka do pasiastego świata. Dosłownie. Po połączeniu konta w aplikacji z kontem w systemie biletowym, Twój smartfon stanie się wirtualną Kartą Kibica Cracovii! Od tej pory nie musicie nosić ze sobą tradycyjnej karty, wystarczy aplikacja Cracovii, w której pojawią się zakupiony przez Ciebie karnet lub bilet. Wystarczy odwiedzić zakładkę „Bilety”, znaleźć bilet na dany mecz, przyłożyć kod wyświetlony na smartfonie do kołowrotka i gotowe – jesteś na meczu!

  Jednorazowy bilet zakupiony na mecz od razu pojawi się w zakładce „Bilety”. Kibice, którzy są posiadaczami karnetów będą otrzymywać bilety na kolejne mecze na bieżąco. Kolejne wejściówki będą się pojawiać z zakładce „Bilety” najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem danego spotkania.

  Ważne! Po połączeniu konta w aplikacji z kontem w systemie sprzedaży biletów Twoja dotychczasowa Karta Kibica Cracovii przestanie być aktywna. Od tej pory Twoją Kartą Kibica Cracovii jest aplikacja Cracovii i to za jej pomocą wejdziesz na mecz Pasów.

  Dodatkowa informacja: w momencie wchodzenia na stadion z aplikacją Cracovii prosimy o wyłączenie w swoim telefonie opcji płatności NFC. Włączona funkcja NFC może utrudniać odczytanie biletu przez kołowroty #NaStadionie.


  Jak połączyć konto w aplikacji z kontem w systemie sprzedaży biletów?

  1. Pobierz oficjalną aplikację Cracovii.

  2. Zaloguj się lub załóż nowe konto. Warunkiem niezbędnym do połączenia kont jest, aby adres e-mail był taki sam, jak w systemie na stronie bilety.cracovia.pl, w którym kupujesz bilety na mecze.

  3. Połącz swoje konto w aplikacji z kontem w systemie biletowym. To bardzo proste! Wystarczy jednorazowo podać PESEL w celu weryfikacji konta, następnie wybrać opcję „Połącz z Arena On-line” Po chwili otrzymasz od nas email z jednorazowym linkiem potwierdzającym połączenie kont - i gotowe! Od teraz możesz używać swojej mobilnej aplikacji Cracovii jako Karty Kibica!


  BILETY PRZEZ INTERNET

  Zachęcamy do wykonywania transakcji biletowych online! Przypominamy, że poza możliwością uczestnictwa w programie SMART PASS oraz korzystania z Wirtualnej Karty Kibica - bilet kupiony przez Internet opłaca się również finansowo! Wejściówki nabyte tą drogą niezmiennie są tańsze o 10%, podczas gdy liczba zdobytych punktów pozostaje ta sama. Bilet online w obecnych realiach sanitarnych pozostaje również jedyną formą nabycia wejściówki w dniu meczu.

  Zyskuj realnie oraz wirtualnie, zaopatrując się w bilety na mecze Pasów przez Internet! 


  KONTAKT

  W razie jakichkolwiek pytań dotyczących programu lojalnościowego SMART PASS zachęcamy do kontaktu pod adresem smartpass@cracovia.pl.

  Kontakt

  Wynajem Stadionu/eventy, sprzedaż biznesowa Gold i Silver, tickets for scouts

  Stadion Cracovii
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków

  Monika Misiak
  monika.misiak@cracovia.pl
  +48 694 464 558

  Sprzedaż biznesowa Skybox, Gold i Silver

  Stadion Cracovii
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków

  Karolina Radziejewska
  karolina.radziejewska@cracovia.pl
  +48 660 464 497

  Reklama i sponsoring

  Stadion Cracovii
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków
  Aleksandra Wierzbicka

  aleksandra.wierzbicka@cracovia.pl
  +48 660 464 495

  Wynajem boisk

  Cracovia Training Center
  Rączna 757, 32-060

  Iwona Klimek
  iwona.klimek@cracovia.pl
  (12) 29 29 103

  Wynajem Lodowiska

  Lodowisko Cracovii
  ul. Siedleckiego 7, 31-538 Kraków
  Wojciech Stępak
  Kierownik Lodowiska
  wojciech.stepak@cracovia.pl
  +48 694 464 559

  Biura

  Stadion Cracovii
  ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków
  e-mail: klub@cracovia.pl

  Cracovia Training Center
  Rączna 757, 32-060

  Wynajem Cracovia Training Center

  Cracovia Training Center
  Rączna 757, 32-060

  Jarosław Koza
  jaroslaw.koza@cracovia.pl
  +48 694 464 977