CRACOVIA WŁĄCZA SIĘ W AKCJĘ „PODARUJ CIEPŁO”!

 

Podczas meczu z Zagłębiem Lubin pokazaliśmy wielkie, pasiaste serca w ramach akcji „Sergiu King”. Kolejna ważna zbiórka czeka na nas już podczas spotkań pucharowych i ligowych z Rakowem Częstochowa. 

„Podaruj Ciepło” to inicjatywa, którą w minionym roku po raz pierwszy zorganizowała grupa krakowskich licealistów. Jej założenie jest wyjątkowo proste, a zarazem niezwykle potrzebne podczas zimy, kiedy to niskie temperatury odczuwane są dotkliwie przez setki potrzebujących. Przez najbliższe dni wolontariusze zbierać będą czapki, rękawiczki oraz ciepłe ubrania, które – podobnie jak przed rokiem – 15 grudnia zostaną rozdane ubogim na Wigilii Charytatywnej Pana Jana Kościuszki.

Wolontariuszy akcji „Podaruj Ciepło” znajdziecie przy każdym z sektorów podczas meczu z Rakowem. Dary, podobnie jak ostatnio, zbierane będą do specjalnych kontenerów. Każdy z nich wspomoże szczytny cel drugiej edycji „Akcji Rękawiczka”.

Przypominamy, że spotkania z Rakowem Częstochowa zostaną rozegrane #NaStadionie kolejno w dniach 5 oraz 8 grudnia, odpowiednio o godzinach 20:45 i 12:30.