Florian Loshaj nowym zawodnikiem Pasów!

 

Znamy kolejne wzmocnienie Pasów w zimowym oknie transferowym! 23-letni reprezentant Kosowa związał się z Cracovią kontraktem na 3 i pół roku.

Ostatnim klubem 23-letniego pomocnika był zespół z rumuńskiej ekstraklasy, FC Politehnica Iasi. Podczas ligowej jesieni wystąpił w 21 spotkaniach, opuszczając zaledwie trzy z nich z uwagi na nadmierną liczbę kartek. Przez ich znakomitą większość przebywał na boisku przez pełen regulaminowy czas gry, trzykrotnie trafiając do bramki i trzy razy zaliczając asystę. Za nim również dwa występy w Pucharze Rumunii, gdzie pomógł swojemu zespołowi wywalczyć awans do ćwierćfinału rozgrywek.

Florian Loshaj to także aktualny reprezentant Kosowa. Po trzech latach występów dla młodzieżowej kadry tego państwa, w nowy rok 2020 wkroczył jako zawodnik podstawowego składu pierwszej reprezentacji w towarzyskim spotkaniu ze Szwecją – rywalem Polaków podczas nadchodzących mistrzostw Europy. Przypominamy, że kadra Kosowa również ma jeszcze szansę na występ na kontynentalnym czempionacie.

Florian, witamy! Samych doskonałych występów!