STS- sponsorem MKS Cracovii

 

STS – największy legalny bukmacher w Polsce – podpisał umowę z Cracovią. Porozumienie przewiduje ekspozycję brandingu bukmachera w trakcie spotkań na Stadionie im. Józefa Piłsudskiego. Kontrakt będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu Ekstraklasy.

STS jest największą prywatną firmą sponsorującą polski sport. Nasze zaangażowanie na płaszczyźnie marketingu sportowego z każdym półroczem rośnie. W tym roku zawarliśmy już nowe umowy m.in. z Vive Kielce oraz Asseco Resovią. Wraz z początkiem rozgrywek Ekstraklasy postanowiliśmy wzmocnić naszą obecność w najważniejszej krajowej lidze, stąd współpraca z Cracoviąmówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Bardzo cieszymy się, że tak uznana i renomowana marka, jaką jest STS będzie, towarzyszyć nam w rozgrywkach Ekstraklasy. Ufamy, że współpraca przyniesie wymierne korzyści dla naszego partnera, jednocześnie przyczyniając się do rozwoju sportowo-organizacyjnego Cracovii.powiedział Maciej Czupryna, dyrektor handlowy MKS Cracovia.

STS jest największym w Polsce legalnym bukmacherem, posiadającym niemal połowę rynku zakładów wzajemnych. Firma jest największym prywatnym podmiotem wspierającym polski sport. Obecnie STS jest partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz oficjalnym bukmacherem Ruchu Chorzów, Górnika Zabrze, Śląska Wrocław, Pogoni Szczecin, Vive Kielce oraz Asseco Resovii Rzeszów.

Więcej informacji znajdą Państwo na www.sts.pl