Fly Away Travel – partner biznesowy

Biuro Podróży Fly Away Travel powstało w czerwcu 1990 roku z myślą o kompleksowej organizacji podróży służbowych, turystyce wyjazdowej oraz przyjazdowej. W październiku 1990 roku otrzymaliśmy akredytację IATA (International Air Transport Association) a następnie koncesję Polskiej Izby Turystyki.

Dzisiaj nasza marka jest doskonale rozpoznawana nie tylko w branży podróży służbowych, ale również w szerokiej perspektywie rynku turystycznego. Konsekwentnie rozwijamy sieć naszych biur czego dowodem jest otwarcie w ubiegłym roku oddziału w Trójmieście.

Wielokrotnie byliśmy nagradzani przez ekspertów oraz Kontrahentów. Wśród dziesiątek nagród znajdują się: Firma Roku 1993 otrzymana od Polskiego Klubu Biznesu, dwie Statuetki Żurawia od PLL LOT oraz wiele innych wyróżnień w tym ostatnie za szczególne zasługi w promowaniu systemu Amdeus w Polsce.

Od lat wyróżnia nas kreatywność i innowacyjność. Zawsze staramy się wyprzedzać konkurencję oraz wdrażać nasze autorskie pomysły i poszerzać ofertę zgodnie z rozwojem rynku podróży. 

źródło: www.flyaway.pl