Lexus Kraków – Partner biznesowy

Firma Lexus Kraków jest częścią spółki ASO M. Romanowski s.j. – spółki działającą w branży motoryzacyjnej od 25 lat. Jesteśmy autoryzowanym dealerem i przedstawicielem Toyota Motor Corporation. Zajmujemy się sprzedażą i kompleksową obsługą samochodów marki Toyota oraz Lexus w trzech miastach: Radom, Kielce oraz Kraków.

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych oraz duże kontrakty flotowe. Realizujemy sprzedaż nowych samochodów Toyota i Lexus, wynajmem długoterminowym i zarządzaniem flotami pojazdów. Dostarczamy również pojazdy specjalne na zamówienie Policji, Straży Pożarnej oraz innych instytucji państwowych. W wszystkich 3 miastach prowadzimy również salony sprzedaży samochodów używanych.

Na wszystkich 3 naszych rynkach działania jesteśmy liderami sprzedaży z pozycją nr 1 od min 3 lat. Salon Lexus Kraków jest najlepszym salonem Lexusa w Polsce nieprzerwanie od 7 lat (również pod względem ilości sprzedaży samochodów)

Salon Toyota Kielce zdobył najwyższą ocenę jakości obsługi Klienta w roku 2015 wśród wszystkich salonów samochodowych w Polsce .

Ogromne doświadczenie zdobyte przez lata prowadzenia działalności, pozwalają nam stale podnosić jakość obsługi i usprawniać proces obsługi Klienta. Wiemy, że najbardziej wymagający w dzisiejszych czasach jest serwis zarówno mechaniczny jak i blacharsko-lakierniczy. Dlatego też Lexus Kraków wprowadził i wypromował unikalną usługę nazwaną VIP SERVICE – oszczędzającą czas, zaangażowanie i pieniądze naszych Gości/Klientów – polegającą na:

– całodobowej opiece nad samochodami oraz ich właścicielami przez osobistego doradcę/opiekuna Klienta,

– możliwości dostarczania samochodów Klientów na wszelkie usługi z wybranego miejsca i w wybranym

przez Klienta czasie,

– wynajmu samochodu na czas obsługi auta Klienta – do tego stopnia, ze Klient może wybrać model samochodu Lexus jaki chce aby został użyczony.

Wspieramy ochronę powietrza poprzez promocję aut z napędem hybrydowym. W Krakowie znane jest już nasze hasło:  „jeżdżąc hybryda dbasz o jakość powietrza w Krakowie”.