Supober – partner biznesowy

Firma Handlowo – Usługowa SUPOBER została założona 21 października 1991 roku przez Bernarda Pieróg. Od początku swego istnienia firma specjalizuje się w obsłudze obiektów w zakresie bezpieczeństwa pożarowego i wybuchowego. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania, rozpoczynając od przeprowadzenia audytu pożarowego w obiektach, a następnie jeżeli sytuacja tego wymaga wprowadzenia niezbędnych działań korygujących w celu wyeliminowania wszelkich niezgodności.

W kolejnych etapach współpracy zapewniamy stały nadzór, szkolenie personelu oraz prowadzenie prac serwisowych gaśnic i urządzeń przeciwpożarowych. Ponadto jesteśmy doradcą i wykonawcą w zakresie bezpieczeństwa pożarowego budynków oraz urządzeń i zabezpieczeń przeciwpożarowych, zapewniając pełną obsługę od konsultacji przy projekcie, poprzez wykonanie prac, aż do odbioru prowadzonego przez Państwową Straż Pożarną.

Podstawowym założeniem działania firmy jest świadczenie profesjonalnych usług popartych wiedzą techniczną i doświadczeniem. Stawiamy na przejrzystość naszych działań i partnerską współpracę. Proponowane przez nas rozwiązania poparte są także obowiązującymi przepisami, normami oraz wytycznymi stawianymi przez Państwową Straż Pożarną.

Bezpieczeństwo pożarowe jest naszą pasją, dlatego też zawsze dokładamy wszelkich starań, aby efektem końcowym był odpowiedni dobór zabezpieczeń, gwarantujących wysoki poziom bezpieczeństwa.

źródło: www.supober.pl