Stadion Cracovii to idealne miejsce do rozwoju Twojej firmy. Dużym plusem naszych biur jest ich położenie na mapie Krakowa, które dla wielu osób stanowi istotny czynnik przy wyborze lokalu pod wynajem. Pomieszczenia biurowe znajdujące się w samym sercu Krakowa łączą prestiżową lokalizację i idealny dostęp do urzędów i najważniejszych instytucji w mieście z bliskością terenów zielonych, czyli krakowskich Błoni. Wszystkie pomieszczenia są estetycznie wykonane, a ich dodatkowym atutem jest nietypowy widok z okien, czyli soczysto zielona murawa. Swoim użytkownikom budynek Cracovii oferuje także wiele udogodnień takich jak Internet, klimatyzacja, system kontroli dostępu do biur, monitoring, ochrona, parking.

Znajdują się tu pomieszczenia  biurowe o łącznej powierzchni 600 m2, które zostały zaprojektowane tak, by pracowało się tu jak najlepiej. Aktualnie wszystkie pomieszczenia biurowe są wynajmowane.

Firmy wynajmujące biura na stadionie:

Comarch Innovation Lab to program adresowany do pracowników naukowych, a także studentów informatyki i telekomunikacji, powstały we współpracy firmy Comarch z polskimi i zagranicznymi uczelniami. CIL obejmuje realizację projektów z zakresu telemedycyny, informatyki oraz telekomunikacji, a jego celem jest połączenie możliwości pracy w Comarch ze studiowaniem.

SoInteractive to firma technologiczna świadcząca usługi marketingowe, część grupy kapitałowej Comarch.  Realizuje kompleksowe projekty związane z marketingiem i sprzedażą, przy wykorzystaniu potencjału mediów cyfrowych. Obszarem działalności SoInteractive jest zarówno klasyczna obsługa agencyjna, jak i tworzenie własnych rozwiązań.

Volatech to firma skoncentrowana na obszarze rynku walutowego, surowcowego oraz instrumentów odsetkowych.

Firmy wynajmujące biura na stadionie Cracovii: